STYLIZACJE NIERUCHOMOŚCI - HOME STAGING

2 %
wzrasta statystycznie wartość nieruchomości po przeprowadzeniu Home Stagingu.
1
sekundy na przykucie uwagi i zainteresowanie Twoją ofertą w internecie.
86 %
klientów szuka nieruchomości w internecie.
0
razy szybciej sprzedaje się statystycznie mieszkanie po przeprowadzeniu Home Stagingu.

JAK DZIAŁAMY

g4649

ANALIZA

Dokonamy oceny stanu technicznego, estetyki i układu funkcjonalnego Twojej nieruchomości, obiektywnie rozpatrując mocne i słabe strony. Następnie wykonamy niezbędne pomiary i zdjęcia robocze. Zaproponujemy zmiany, które uwypuklą zalety i zniwelują wady.  Zazwyczaj obejmują one dodanie dekoracji, przemeblowanie, zmianę oświetlenia, malowanie itp.

g5421

RAPORT

Przygotujemy dla Ciebie raport w formie pisemnej zawierający opis zaleconych zmian, wzbogacony o starannie przygotowany materiał zdjęciowy, wraz z zestawieniem elementów potrzebnych do jego realizacji, a także sugerowany kosztorys mieszczący się  w określonych przez Ciebie ramach finansowych.
g6116

ZMIANY

Kolejny etap to sprzątanie, wprowadzenie proponowanych zmian, prace remontowe i dekoratorskie. To od Ciebie zależy, czy sam wybierzesz ekipę, czy też skorzystasz z naszych usług prowadzonych pod okiem architekta.

g5773

SESJA

Profesjonalna sesja zdjęciowa wraz ze stylizacją wnętrz. Każde zdjęcie zostanie poddane obróbce cyfrowej. Przygotujemy najlepsze ujęcia, które podkreślą atuty Twojej oferty oraz nowy, atrakcyjny wygląd.

CO WIĘCEJ MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

PROJEKT

Potrzebujesz gruntownych zmian? Nie masz pomysłu na wnętrze, a ogrom decyzji Cię przytłacza? Z radością zrobimy to za Ciebie. Więcej szczegółów tutaj.

WWW

Stworzymy dedykowaną stronę internetową dla Twojej nieruchomości, na której umieścimy zdjęcia i wszystkie szczegóły Twojej oferty.

VIDEO

Nagramy ofertę video typu "home tour". 'Oprowadzimy' wszystkich zainteresowanych po  nieruchomości, dzięki czemu Ty zaoszczędzisz swój czas, a klienci lepiej wyobrażą sobie przestrzeń. Jak tylko mamy możliwość to wykorzystujemy ujęcia z lotu dronem.

WYZWANIE

Nie boimy się wyzwań! Oferujemy indywidualne podejście, wszystkie nasze działania są szyte na miarę i dostosowane do Twoich potrzeb. Napisz do nas – zobaczymy co da się zrobić.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub do wynajmu. Głównym celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby potencjalnych klientów, a jednocześnie przyspieszenie sprzedaży / najmu za możliwie najwyższą cenę.

Na początek proponujemy bezpłatne spotkanie w trakcie którego oglądamy nieruchomość i określamy skalę prac jakie należy wykonać. Następnie wybierzemy optymalny zakres usług i omówimy strategię naszego działania.

Nie. Czasem wystarczy przestawienie mebli, zmiana koloru narzuty czy zasłon, wyeksponowanie ciekawych elementów wystroju lub wprowadzenie nowych. Staramy się wykorzystać głównie to, co już jest na miejscu. Skupiamy się na usunięciu przedmiotów, które obniżają wartość nieruchomości i zniechęcają potencjalnych klientów. 

Staramy się w jak największym stopniu wykorzystać to, co już jest na miejscu. Zmieniamy układ mebli, pakujemy niepotrzebne przedmioty osobiste i stosujemy inne zabiegi, które wyróżnią Państwa ofertę z pośród setek innych. Stworzymy dom, w którym potencjalny klient bez trudu będzie mógł wyobrazić sobie siebie i swoją rodzinę.

Jest mnóstwo niedrogich przedmiotów i  znamy wiele sposobów na to aby przy niewielkim nakładzie finansowym zwiększyć atrakcyjność wnętrza. Możemy również wypożyczyć część akcesoriów lub mebli z własnego magazynu.

Home staging jest szybkim i niskokosztowym działaniem polegającym na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży / najmu. Projektowanie wnętrza jest za to przygotowaniem domu w sposób zgodny z oczekiwaniami właściciela, jego gustu i upodobań, czyli nadaniu mu osobistego charakteru. Często wiąże się to z zaproponowaniem gruntownych zmian i przygotowaniem opracowań projektowych. 

W Trescomi Studio podchodzimy kompleksowo do projektów. Możesz nam zlecić przeprowadzenie całego procesu od analizy i diagnozy, przez propozycję zmian wraz z wykonaniem tych zmian, aż po profesjonalną sesję zdjęciową. Nasze działania sprawią, że Twoja oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i wybije się spośród setek innych na rynku.

Zapraszamy do współpracy.


TRESCOMI STUDIO

      studio@trescomi.com


mgr inż. architekt Michał Trzeszczak

      +48 577880616